Dobbeltmuret sommerhus bygget i de bedste materialer og beliggende ud til fredet område
- fantastisk beliggenhed
Dobbeltmuret sommerhus bygget i de bedste materialer med en fantastisk beliggenhed ud til fredet område.
For enden af en lukket stikvej lige ud til et beskyttet naturområde finder du dette sommerhus med en fantaktisk beliggenhed. Grunden er på ca. 1700 kvm og en rask gåtur på ca. 800 meter, så er du fremme ved Vesterhavet.
Indretningen består bl.a. af et stort soveværelse med tilhørende badeværelse med bruseniche og sauna. To gode værelser med ét tilhørende badeværelse med bruseniche. Et super lækkert køkken holdt i hvide elementer og med god skabsplads. En hyggelig og lys stue med brændeovn og udgang til overdækket terrasse. Den store åbne terrasse med Jatoba-brædder byder på mange siddemuligheder og giver god plads til at ligge i solen og slappe af. Vildmarksbadet er stjernen på denne skønne terrasse.
Derudover er der et stort, muret udhus på 33 kvm.
Opvarmningen sker med luft til vand centralvarmeanlæg. Endvidere er der installeret el-lader til el- biler.
Søger du et sommerhus, som er bygget i de bedste materialer og med en fantastisk beliggenhed? - så kontakt home for en fremvisning på tlf.: 9732 0899.