Super hyggeligt sommerhus med attraktiv beliggenhed i Lønstrup
Få minutters gang til Lønstrup by og Vesterhavet
Super hyggeligt fritidshus med attraktiv beliggenhed i Lønstrup udbydes nu til salg.
Huset fremtræder meget velholdt og med masser af sjæl og charme.
Beboelsen udgør 52 m2 samt et mindre anneks på 8 m2 med 2 ekstra sovepladser, således huset i alt rummer 6 sovepladser.
Huset er blevet renoveret de senere år og sælger har, udover den indvendige renovering, også fået lavet nogle fantastiske udeområder, hvor der er støbt terrasse mellem hus og anneks, og således er man komplet ugeneret og kan altid finde sol og læ.
Inde i huset, får man den helt specielle sommerhus-stemning, som man skal opleve og mærke - for her føler man virkelig at man kan slappe af.
Her er pænt køkken og pænt badeværelse - så man kan nøjes med at nyde tiden i sommerhuset, uden at skulle tænke på en masse vedligeholdelse.
Her er både brændeovn og varmepumpe, så huset er let at varme op, også om vinteren.
Huset er ikke tilmeldt udlejning, men vil kunne udlejes for ca kr. 50.000/år, jvfr overslag fra Sol og Strand.
Er du på udkig efter et hyggeligt og super charmerende sommerhus i attraktive Lønstrup, så kontakt Jesper Carlsson for yderligere oplysninger, eller aftal tid for fremvisning.
4Antal rum
1979Byggeår
998 m2Grundareal
Kontakt mig hvis du er interesseret eller har spørgsmål