Rigtig god beliggenhed - meget centralt i Farum Vest
3 - 4 store lyse værelser og stor vinkelstue. Tæt på meget populær skole
Nu sælges denne velindrettede 1 plans villa fra 1963.
Huset ligger på en eftertragtet, rolig og meget hyggelig villavej med et utroligt godt naboskab - helt centralt i Farum Vest.
Du bor tæt på Solvangskolen og alle sportsfaciliteter - tennis, svømning, fodbold, karate, squash, fitness m.v. Gåafstand til indkøbsmulighederne på Akacietorvet og Farum Sø, "Store Bjerg" og de gode MTB muligheder i skoven mod Ganløse er også tæt på.
Huset er på 153 kvm. bolig med en indretning som blandt andet byder på: 3 store lyse værelser - (opr. 4) og nydeligt køkken i halvåben forbindelse til den store vinkelstue med udgang til vestvendt terrasse, der er delvist overdækket. Stort bryggers med gasfyr og vaskefaciliteter. Badeværelset skal renoveres samt separat toilet.
Haven er nem - 800 kvm. og meget privat og børnevenlig.
Fremvisning efter aftale.
Sælger betaler for udfærdigelse af skøde og refusionsopgørelse.
6Antal rum
1963Byggeår
800 m2Grundareal
Kontakt mig hvis du er interesseret eller har spørgsmål