Nyhed

Bramdrupskovvej 22F, 2. 203., 6000 Kolding

80 m2 lejlighed

Leje pr. md. 8.910 kr.


Lejligheden byder på god entré som fører videre til et stort køkken alrum. Fra stuen er der direkte adgang til skøn altan. 2 rummelige soveværelser, med indbygget skab. Slutteligt godt badeværelse med vaskefaciliteter.

Lejligheden er beliggende tæt på indkøb, fritidsaktiviteter, dagindstitutioner, skoler og en pragtfuld natur. Efter en kort cykeltur kan man ligeledes nå badebroen ved Kolding Fjord.

Mulighed for at ansøge om mindre husdyr

*Plantegning er vejledende og uden ansvar
*Foto er ikke nødvendigvis fra den pågældende lejlighed
JaAltan
JaElevator
3Antal rum
2020Byggeår

Økonomi

Leje pr. måned

8.910 kr.

Aconto forbrug pr. måned

500 kr.

Forudbetalt leje

0 kr.

Depositum

26.731 kr.

Beregn boligstøtte

Se projektet for denne bolig

Projektboligen er en del af projektet Hviidsminde.

Se hele projektet

Kontakt mig hvis du er interesseret eller har spørgsmål

Ejer du allerede en bolig?

Når du overvejer at købe en anden bolig - så kan det være en fordel, hvis du har viden om salgsprisen og den eventuelle friværdi i din nuværende bolig. Jo mere friværdi du har - jo større muligheder har du i 'jagten' på din nye drømmebolig. Start med en gratis og uforpligtende salgsvurdering - og kom i gang med dine boligdrømme. 

Hvad kan jeg købe bolig for?

Regn ud, hvad du kan købe for, og match din økonomi med boliger til salg.

Få viden om dine købsmuligheder